Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Golf

Golfové hřiště Mladé Buky

18jamkové hřiště s bezkonkurenčním výhledem

Jste zapálení golfisté a rádi byste si užili hru uprostřed nádherné přírody s výhledy na krkonošské kopce? Golfové hřiště Mladé Buky PAR 70 vám nabídne nejen pohled na tato krásná panoramata, ale především také zážitek ze hry samotné. Těšit se můžete na mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací. Ať už se rozhodnete přijet strávit příjemný čas s partou přátel nebo budete chtít uspořádat golfový turnaj, věřte, že si hru v Mladých Bukách skutečně užijete. Navíc nemusíte nikam dojíždět. Golfový areál je součástí našeho resortu. VIDEO ZDE

Pro začátečníky i pokročilé

Nezáleží na tom, jestli máte čerstvý hendikep nebo už jste golfista profesionál. V areálu si přijde na své každý. Kromě 18 jamek je vám k dispozici také tréninkové 6jamkové hřiště s cvičnými chipping a putting greeny, krytý driving range se zázemím a osvětlením a klubovna s restaurací. Jestli se s golfem teprve seznamujete, můžete si domluvit golfový kurz a postupně se naučit golfovým pravidlům, technikám i jeho bohaté historii. Vítáni jsou jak dospělí, tak i děti. Přijďte si zatrénovat pod dohledem zkušeného trenéra, a to klidně s celou vaší rodinou. Využít můžete také nabídky golfové akademie pro firmy v rámci vašeho teambuildingu.

Co vám nabízíme?

Výhodné členství
Golfové kurzy (individuální či pro firmy)
Golf v doprovodu zkušeného hráče / rekreační golf
Dětskou akademii, golfové tábory, vlastní TCM
Pronájem golfového hřiště s postupným startem pro 10 a více osob
Pronájem golfového hřiště – uzavřené pro až 90 osob
Příjemnou hru na 18jamkovém hřišti
Vstup na driving range
Vstup na 6jamkové hřiště s cvičnými chipping a putting greeny
Hru na golfovém simulátoru Golfblaster 3D (analyzér švihu, nearest to pin, pohádkový golf pro děti, minigolf, Destruction golf)


Rezervace tee time

Tel.: + 420 499 421 950/954
Mobil: + 420 604 273 293
E-mail: reception@grundresort.cz 

Bližší informace o hřišti a jednotlivých cenách naleznete na www.mladebuky.com