Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Vítejte v Grund Resort Golf & Ski

V designovém resortu v srdci Krkonoš

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne. Ať už preferujete horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, adrenalin nebo si chcete užít den v hotelu při hře golfu či úplně vypnout a nechat se hýčkat ve wellness. 

Pokoje a ubytování 

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

O nás

Když na hory, tak k nám

Designový hotel Grund Resort Golf & Ski je místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou, romantický výlet ve dvou i pořádání jedinečných firemních akcí. Jeho atraktivní poloha nabízí útočiště nejen pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek spojený s nespočtem outdoorových aktivit v okolí, ale také pro všechny, kteří si chtějí užit chvíle klidu daleko od rušné infrastruktury a života velkoměsta. Vydejte se k nám prozkoumat okolní krajinu Krkonoš a užít si rodinnou atmosféru hotelu, ve kterém se budete cítit jako doma. 

 • Luxusní
  ubytování 

 • Pestrá nabídka
  aktivit 

 • Rodinná
  atmosféra

Speciální nabídky a balíčky

Využijte zvýhodněných nabídek hotelu Grund Resort Golf & Ski

Připravili jsme si pro Vás řadu speciálních nabídek a balíčků, které můžete využít jak pro sebe, tak je věnovat jako dárek Vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům. Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou. Rádi Vám také vytvoříme dárkový poukaz na využití našich služeb dle Vašeho přání.

 • Prostě parádní

  Opět jsem si skvěle užila prodloužený víkend, při kterém jsem si zahrála na velmi dobře udržovaném hřišti, poté báječně zrelaxovala v místním wellness, výborně povečeřela a posnídala a konečně - spánek a vůbec pobyt zde byl prostě úžasný! Těším se na opáčko, které rozhodně plánuji. Takže díky, majitel se o vše stará s velkou péčí a personál byl maximálně ochotný. Spokojenost

  Irena

 • Děkuji za skvělou dovolenou

  Děkuji za skvělou dovolenou. Jsem jak znovuzrozená, služby a servis byl skvělý. Opravdu jsme si odpočali. Wellness krásný, sauna nová, Potěšilo mě, že pro personál není nic problém. Počtu * odpovídá nejen vybavení, ale i pėće o hosty:-)

  Lenka H

 • XX

  Byli jsme již po několikáté a opět skvělý víkend, perfektní prostředí, skvělá kuchyně, milý personál. Golfové hřišti bylo v dobré kondici a výhledy byly jako vždy nádherné. Pokoje dobře vybavené, wellnes také na 1.. Doporučuji!

  Katrin