Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Vítejte v Grund Resort Golf & Ski

V designovém resortu v srdci Krkonoš

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne. Ať už preferujete horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, adrenalin nebo si chcete užít den v hotelu při hře golfu či úplně vypnout a nechat se hýčkat ve wellness. 

Pokoje a ubytování 

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

O nás

Když na hory, tak k nám

Designový hotel Grund Resort Golf & Ski je místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou, romantický výlet ve dvou i pořádání jedinečných firemních akcí. Jeho atraktivní poloha nabízí útočiště nejen pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek spojený s nespočtem outdoorových aktivit v okolí, ale také pro všechny, kteří si chtějí užit chvíle klidu daleko od rušné infrastruktury a života velkoměsta. Vydejte se k nám prozkoumat okolní krajinu Krkonoš a užít si rodinnou atmosféru hotelu, ve kterém se budete cítit jako doma. 

 • Luxusní
  ubytování 

 • Pestrá nabídka
  aktivit 

 • Rodinná
  atmosféra

Speciální nabídky a balíčky

Využijte zvýhodněných nabídek hotelu Grund Resort Golf & Ski

Připravili jsme si pro vás řadu speciálních nabídek a balíčků, které můžete využít jak pro sebe a svou drahou polovičku, tak je věnovat jako dárek vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům. Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou.

 • Zimní dovolená 2020

  Po golfovém pobytu, jsem návštívil hotel i s rodinou na zimní dovolené. A opět musím poděkovat celému týmu hotelu za ochotný, pozorný, vřelý, profesionální přístup. Je radost se vracet se na místo, kde máte jistotu kvality, servisu, zábavy, relaxace a v neposlední řadě soukromí. Opravdu mohu doporučit všem, kdo mají rádi kvalitní a profesionální služby. Těším se na další návštěvu...

  L.P.

 • Silvestr 2019

  Asi po 3 letech jsme zavítali zpátky na tento resort, tentokrát jsme tu byli na 3 dny přes konec roku na Silvestra. Předchozí skvělá návštěva byla v létě - prodloužený víkend s golfem.Lákal nás strávit Silvestr na horách a program, který resort nabízel. Takže po lyžovačce jsme zašli do wellness a pak poslední den na silvestrovskou párty.Velmi pozitivně a mile nás večer překvapilo uvítání majitelem a manažerkou do nazdobené restaurace. Evidentně se o hosty starají. To se nám v Praze na silvestrovské party v resrauraci (např. oblacca) ještě nestalo. Program se nám líbil, byl pestrý. Asi nejvíc nás bavil DJ a ilusionista, který předvedl i docela pěkné triky.
  Raut byl bohatý, nám chutnalo moc selátko a kachní roláda. A výběr byl široký i pro mne jako celiaka! Za to mají moji poklonu! Ohňostroj byl báječný. Personál na recepci i v restauraci byl milý, pozorný a pečoval o nás dobře. Moc rádi se sem zase někdy vrátíme, třeba za golfem.
  Děkujeme !!

  Market

 • Výjimečné

  Moc pěkný rezort na vyšší úrovni, měli jsme nadstandartní pokoj, takže nevím,jak vypadají ty základní. Ochotný personál, profesionální přístup, výborné jídlo. Všechny služby včetně wellness na jedničku.

  PetrJ