Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Vítejte v Grund Resort Golf & Ski

V designovém resortu v srdci Krkonoš

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne. Ať už preferujete horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, adrenalin nebo si chcete užít den v hotelu při hře golfu či úplně vypnout a nechat se hýčkat ve wellness. 

Pokoje a ubytování 

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

O nás

Když na hory, tak k nám

Designový hotel Grund Resort Golf & Ski je místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou, romantický výlet ve dvou i pořádání jedinečných firemních akcí. Jeho atraktivní poloha nabízí útočiště nejen pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek spojený s nespočtem outdoorových aktivit v okolí, ale také pro všechny, kteří si chtějí užit chvíle klidu daleko od rušné infrastruktury a života velkoměsta. Vydejte se k nám prozkoumat okolní krajinu Krkonoš a užít si rodinnou atmosféru hotelu, ve kterém se budete cítit jako doma. 

 • Luxusní
  ubytování 

 • Pestrá nabídka
  aktivit 

 • Rodinná
  atmosféra

Speciální nabídky a balíčky

Využijte zvýhodněných nabídek hotelu Grund Resort Golf & Ski

Připravili jsme si pro vás řadu speciálních nabídek a balíčků, které můžete využít jak pro sebe a svou drahou polovičku, tak je věnovat jako dárek vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům. Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou.

 • Pohoda, klid, golf a skvělá kuchyně.

  Ticho, klid, skvělá kuchyně, příjemná obsluha, wellness, 18 jamkové golfové hřiště i tréninkové plochy. Poblíž Hrádeček s legendární chalupou prezidenta Havla se stezkami pro pěší i cyklisty. Výhledy na Krkonoše jako bonus !

  E.O

 • Děkuji za skvělou dovolenou

  Děkuji za skvělou dovolenou. Jsem jak znovuzrozená, služby a servis byl skvělý. Opravdu jsme si odpočali. Wellness krásný, sauna nová, Potěšilo mě, že pro personál není nic problém. Počtu * odpovídá nejen vybavení, ale i pėće o hosty:-)

  Lenka H

 • Dokonalé místo pro svatbu i dovolenou

  V hotelu Grund Resort jsme měli svatbu. Hotel nás schopně organizačně doprovázel po celou dobu svatebních příprav. Nic nebyl problém, vše podle našeho přání. Hotel je výjimečný perfektně profesionálním, přátelsky naladěným a sehraným personálem. To v kombinaci se stylovým zařízením, dostatkem pokojů pro všechny svatební hosty, vynikající kuchyní a možností pronajmout si pro svatbu celý hotel včetně VIP salonku a wellness představuje dokonalou lokalitu pro svatby. Před svatbou i po jejím skončením jsme se setkávali pouze s férovým přístupem ze strany hotelu. Grund resort je obklopen nádhernou přírodou, kterou jsme ocenili nejen jako kulisu při fotografování. Příště přijedeme na dovolenou!

  Anna