Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Svatby

Svatby v Grund Resort Golf & Ski

Váš velký den v malebném prostředí Krkonoš

Snili jste vždy o romantické svatbě pod širým nebem obklopeni nádhernou přírodou? V Grund Resortu, který se nachází uprostřed svěží zelené krajiny mezi Trutnovem a Krkonošským národním parkem, se vám může tento sen splnit. Své ano si můžete říct na několika krásných místech. Ať už preferujete menší svatbu nebo o něco velkolepější, rádi vám vyjdeme vstříc. Věříme, že obřad s výhledem na Sněžku a Černou horu bude pro vás a vaše hosty nezapomenutelným zážitkem.

U tří stromů, na terase i na golfovém hřišti

Jsme si vědomi, že najít ideální místo pro svůj manželský slib může být oříšek. A proto, že náš resort známe ze všech nejlépe, našli jsme pro vás ta nejkrásnější místa, která jsou pro svatební obřad jako stvořená. Své ano si můžete říct například „u tří stromů“ za hotelem. Toto místo je vhodné zejména pro menší svatby, a to pro 20–30 osob. Dát si svůj první manželský polibek můžete také pod nazdobenou svatební bránou nebo ve svatebním stanu s výzdobou na terase restaurace GRUND. Jestli milujete golf a nedáte bez něj vy ani vaše drahá polovička ani ránu, pak vás určitě potěší možnost stvrdit váš manželský slib přímo na jamce.

Postaráme se o kompletní servis

Zajistit organizaci jednoho z nejkrásnějších dní ve vašem životě dá velkou práci. A proto, že vám chceme zařizování co možná nejvíce ulehčit, abyste si svůj den užili, jak se patří, zajistíme vše od přípravy svatebního menu, květin, dekorací až po pomoc s výběrem svatebních šatů, doplňků a svatebního dortu. Na vás už je jen pozvat si ty správné hosty a hezky se bavit.

Ubytujeme až 120 hostů

Novomanželům nabízíme možnost individuální výzdoby svatebního apartmá. Rádi se postaráme také o svatebčany, které máme možnost ubytovat v 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojích, 4 luxusních apartmá a 26 apartmánech Hrádeček o velikosti 2+kk a 3+kk, které se nachází v těsné blízkosti hotelového resortu.

Co vám nabízíme?

Individuální přístup
Diskrétnost a zabezpečení citlivých údajů
Pomoc při výběru šatů, doplňků a svatebního dortu
Zajištění profesionálních floristů a designérů
Pomoc s výběrem a sestavením svatebního menu
Kontrolu celého průběhu svatebního dne
Bezpečné uschování svatebních darů
Kontrolu řádného vyúčtování

Pro více informací o možnostech naplánování a uspořádání svatby v našem resortu prosím kontaktujte naši specialistku:
Veronika Valášková
+ 420 733 783 994
e-mail: reservation@grundresort.cz