Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Letní dovolená

Letní dovolená

Užijte si báječnou letní dovolenou v Krkonoších

Plánujete letní dovolenou v tuzemsku? Vydejte se do Grund Resort, kde budete mít o zábavu a moře nových zážitků postaráno

Lanovkou i pěšky, až na vrchol Sněžky

Byli jste už na Sněžce? Ne? Nejvyšší českou horu při svém pobytu v Krkonoších rozhodně musíte navštívit. Malebných horských cest, které vedou až na její vrchol, je mnoho! Můžete si vybrat nejkratší cestu Obřím dolem, hřebenovou cestu z Pomezních Bud s výhledy na polská jezera. Prozkoumejte majestátnost Sněžky a zažijte pravé dobrodružství!

Bobová dráha Berta

Jen pouhé 2 km od hotelu Grund Resort najdete nejdelší bobovou dráhu v Krkonoších. Berta měří 1,5 km a je v provozu celoročně. Během jízdy si užijete nádherný výhled na východní Krkonoše včetně jejich dominanty – Sněžky. Nezapomenutelným zážitkem je také večerní jízda na osvětlené bobové dráze. Video ZDE

Cykloturistika

Krkonoše nabízí také jedny z nejkrásnějších cyklostezek. Vybrat si můžete z tras dle vašich schopností a možností. Doporučujeme výlet kolem řeky Úpy, kde si užijete opravdu nádherné výhledy do přírody. Prozkoumat můžete nejen krásy přírody, ale také okolní města, hrady a jiné pamětihodnosti v okolí.

Pěší turistika a Nordic walking

Krkonoše jsou vyhledávanou oblastí pro všechny nadšence do pěší turistiky. Patříte mezi ně i vy? Pak si určitě užijete nádherné výšlapy po dobře označených turistických trasách, kterých je v okolí resortu bezpočet. Náš tip na výlet je túra na nedaleký Hrádeček! Pokud byste si chtěli chůzi ještě více zpestřit, můžete vyzkoušet Nordic walking – chůzi s holemi. Jestli jste tento druh kompenzační aktivity ještě nezkoušeli, doporučujeme využít naší nabídky pod vedením zkušených instruktorů.

Vyjížďky na koních

Poznat okolí hezky z výšky lze také při vyjížďkách na koni. Vyzkoušejte si jízdu na koni v základním kurzu nebo si vychutnejte nezapomenutelnou vyjížďku okolní krajinou. V rámci našeho programu „Přírodou na koňském hřbetě“ si můžete dopřát i vícedenní výlet. Jízdárna se nachází necelé 3 km od našeho hotelu.