Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Aktivity

Aktivity

Pestrá nabídka aktivit v resortu i jeho okolí

Při výběru letní nebo zimní dovolené je obvykle těžké zavděčit se všem. Někdo je spíše pro aktivní, jiný pro odpočinkovou dovolenou. Grund Resort je ale díky své unikátní poloze perfektním místem pro každého. Ať už vyhledáváte romantickou dovolenou ve dvou spojenou s procházkami kouzelnou horskou přírodou či výlety na kole nebo naopak aktivní rodinnou dovolenou plnou sportu a zábavy, věřte, že u nás si přijdou na své opravdu všichni!

Aktivity v hotelu

Zůstaňte v pohodlí našeho resortu a užijte si relax v hotelovém wellness. K dispozici je vám bazén, sauna, infra sauna nebo řada uvolňujících masáží a procedur. Pokud milujete golf, můžete si zajít zatrénovat na driving či na cvičné putting a chipping greeny nebo si vyrazit zahrát celou osmnáctku.

Zjistěte více

Aktivity v okolí

Vydejte se prozkoumat okolí resortu. Navštivte například nedaleký Areál Mladé Buky, vydejte se do přírodního parku Hrádeček, na celodenní výlet na kole v povodí řeky Úpy, na procházku po Stezce korunami stromů Krkonoše, zalyžovat si do skiareálu Mladé Buky či do Jánských lázní, nebo prozkoumat okolí hezky z výšky místních skal či nejdelší krkonošské bobové dráhy. VIDEO Aktivity

Zjistěte více

Zimní dovolená

Milujete zimní sporty? Vynikající lyžování pro rodiny s dětmi na klidnějších svazích, vleky bez front a kvalitně upravené lyžařské tratě najdete v Areálu Mladé Buky. Vyzkoušet si jízdu na saních pak můžete na 4,5 km dlouhé sáňkařské dráze Zvonková cesta nebo si užít projížďky krásnou horskou přírodou na psím spřežení. To vše a mnohem více v nedalekém okolí Grund Resortu.

Zjistěte více

Letní dovolená

Chystáte se strávit léto v tuzemsku? Vydejte se na letní dovolenou do Krkonoš, ráje pro pěší turistiku a cyklistiku. V hotelu si užijete zábavu při hře golfu nebo na dětském hřišti a v nedalekém okolí také při skákání na trampolínách či vodních radovánkách ve vodním hřišti v Areálu Mladé Buky, vyjížďkách na koních a řadě dalších aktivit.

Zjistěte více