Grund Resort Golf and Ski v Mladých Bukách hodnocení
Ubytování

Interiéry pokojů

Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci se špičkovým italským designerským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Při jeho zařizování byl kladen velký důraz na jednotlivé prvky, díky čemuž mohou hosté v hotelu nalézt zajímavou přehlídku světových značek nábytku či interiérových doplňků. Sedačky Moroso, nábytek Kartell, vodovodní baterie Zucchetti, doplňky Inda, svítidla Flos, Antonangeli, Viabizzuno, Catellani & Smith.

Sprchový kout
Televize se satelitem
Osobní trezor a minibar

Wellness hotelu

Odpočinek pro tělo i mysl. Ideální pro wellness pobyt v Krkonoších. Milovníci masáží a odpočinku ocení jedinečné wellness prostory. Vstup zkrášluje červený íránský mramor, prostorům dominuje 12m bazén s protiproudem (tři stupně rychlosti) a masážní lavicí. Můžete si užít vířivku Bisazza (pro osm osob) v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do panenské přírody. Tato část wellness je hostům hotelu k dispozici v čase od 11:00 do 21:00 zdarma (neplatí pro pokoje tipu Standard). Dopřát si můžete i rozmanité masáže. Milovníci soukromí potom ocení novou privátní zónu s infra saunou a odpočívárnou.

Děti vítány

Náš hotel v Krkonoších je ideální místo pro pobyt s dětmi. Hotel disponuje bazénem s protiproudem a vířivkou. Vnitřní i venkovní dětský koutek poskytuje perfektní místo pro dětskou zábavu. V restauraci na děti myslíme také. Dětské omalovánkové menu se zapůjčením pastelek je samozřejmostí. A pokud je vaše dítě navíc u stolu hodné :), dostane od personálu malý dárek. Nedaleko hotelu je i dětský venkovní park včetně vodního světa.