Grund Resort Golf and Ski v Mladých Bukách hodnocení
Pokoje

Grund Resort Golf&Ski je moderním designovým hotelem, který navrhlo architektonické studio Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. A právě cit pro design, kterým Italové oplývají, se podařilo neskutečně citlivě zasadit do kouzelné krkonošské přírody. Výsledkem je nejen hotel, který získal ocenění Stavba roku Královéhradeckého kraje, výsledkem je místo, kde se cítíte jako ráji. Klid, horský vzduch, ty nejlepší služby, rodinná atmosféra, designem protkané prostory, ochotný personál… Jednoduše vše, co pro svůj odpočinek, ať už aktivní či pasivní, potřebujete, to je Grund Resort Golf&Ski. Místo, kde se, i když přijedete na jednu noc, budete cítit jako doma. Místo, kam se budete toužit vracet. Místo, které zůstane ve Vaší mysli. Grund Resort Golf&Ski je jednoduše ideálním místem pro Vaši dovolenou. Jste srdečně zváni!


Prohlédnout pokoje

Naše pokoje

Luxusní pobyt v Krkonoších

Grund Resort Golf&Ski je moderním designovým hotelem, který navrhlo architektonické studio Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. A právě cit pro design, kterým Italové oplývají, se podařilo neskutečně citlivě zasadit do kouzelné krkonošské přírody. Výsledkem je nejen hotel, který získal ocenění Stavba roku Královéhradeckého kraje, výsledkem je místo, kde se cítíte jako v ráji. Klid, horský vzduch, ty nejlepší služby, rodinná atmosféra, designem protkané prostory, ochotný personál… Jednoduše vše, co pro svůj odpočinek, ať už aktivní či pasivní, potřebujete, to je Grund Resort Golf&Ski. Místo, kde se, i když přijedete na jednu noc, budete cítit jako doma. 

Vybavení

Sprchový kout
Televizí se satelitním
Osobní trezor a minibar

Luxusní wellness pro dva

Odpočinek pro tělo i mysl. Ideální pro wellness pobyt v Krkonoších. Milovníci masáží a odpočinku ocení jedinečné wellness prostory. Vstup zkrášluje červený íránský mramor, prostorům dominuje 12metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí. Můžete si užít vířivku Bisazza v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do panenské přírody. Tato část wellness je hostům hotelu k dispozici neomezeně a zdarma. Dopřát si můžete i rozmanité masáže. Milovníci soukromí potom ocení novou privátní zónu. Citlivým způsobem architektoniky navržený interiér až pro čtyři osoby je k dispozici všem milovníkům saunování již od poloviny prosince.

Děti vítány

Ubytování v Krkonoších je ideální místo pro strávený pobyt s dětmi. Náš hotel s bazénem s protiproudem je ideálním místem pro dětské radovánky. Vnitřní i venkovní dětský koutek poskytuje perfektní místo pro dětskou zábavu. V restauraci na děti myslíme také. Dětské omalovánkové menu se zapůjčením pastelek je samozřejmostí. A pokud vaše dítě dobře jí a u stolu je hodné, dostane i od personálu malý dárek.