Novinky

Den otevřených dveří 11. 5. 2018

Přijďte si v pátek 11. 5. 2018 od 16:00 hodin zdarma vyzkoušet jak chutná golf na driving range a cvičnou louku. Stačí jen pohodlné sportovní oblečení. Jste srdečně vítání :-)

TOP akce v Krkonoších - březen 2018

Měsíc, ve kterém zima předává vládu jaru. Zatímco zimní dny ještě lákají k vyžití na sněhu nejen na sjezdovkách či běžkách, jarní sluníčko již vytahuje rostlinky z ubývajících sněhových přikrývek. Přijměte pozvání na tradiční krkonošské akce plné veselí, sportovního a kulturního vyžití. 

Nové expozice Muzea Podkrkonoší v Trutnově

Nové historické expozice Muzea Podkrkonoší v Trutnově lákají návštěvníky na neotřelá atraktivní témata. Přibližují totiž poutavou formou hrady, zámky a chalupy Trutnovska. Expozice nejen připomínají, že objekt dnešního muzea je bývalým trutnovským hradem a zámkem, ale hlavně ukazují, že region Krkonoš a Podkrkonoší není pouze oblastí vhodnou pro horskou turistiku či lyžování a obdivování přírody, ale i oblastí se zajímavými historickými památkami

HALÍŘ TRIO A VIVALDI MORZIN VRCHLABÍ

Hudební večer pro milovníky klasické hudby a historie. 9. 3. 2018 v 18:00, Vrchlabí - sál Střelnice. Na úvod večera zahraje Sonátu D dur Antonia Vivaldiho Eduardo García Salas / housle, Radek Hanuš / cembalo a Jana Podolská / violoncello.

20. ročník mezinárodního festivalu Jazzinec

V letošním roce slaví Jazzinec 20 let a opět nabízí skvělé hudební zážitky. Festival slibuje doslova hromadu hvězdných osobností. Je opět žánrově velmi pestrý a nabízí nejeden projekt ušitý přímo na míru, tzn. tyto koncerty jsou uvedeny pouze a jedině na tomto festivalu. V letošním roce nabídne svým posluchačům koncerty více než dvaceti kapel v průběhu tří měsíců.