Golf

Golfové hřiště - 18 jamek par 70

Cílem výstavby celého areálu bylo vybudovat multifunkční Grund Resort Golf&Ski, jehož součástí je18jamkové hřiště, šesti jamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo devět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

Rezervace

Tel.: +420 499 421 950, 954
GSM: +420 604 273 293
e-mail: reception@grundresort.cz

Video GOLFER

Top 10 golfový areál

Naše hřiště se umístilo mezi nejlepšími 10 areály v republice! Děkujeme za Vaši přízeň.

Mapa hřiště

Golfová elegance

Golf se dnes těší stále větší popularitě, na chuť mu přichází široké spektrum lidí po celém světě. A nejinak je tomu také v Česku. To ostatně dokazuje také velký počet hřišť, která u nás najdeme. V našem hotelovém resortu se nachází jedno z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších center golfu v Krkonoších. 18-jamkové hřiště nabízí unikátní výhledy na dominanty tohoto pohoří – Černou horu a Sněžku. Zahrají si tu dospělí i děti, profesionálové i začátečníci, kteří se mohou přihlásit do golfové školy.

Než poprvé vstoupíte na trávník, zkontrolujte si, zda je vaše golfové vybavení kompletní. Není třeba si kupovat každý rok nové golfové hole, avšak stejně tak nelze hrát s jedněmi celý život. Ačkoli hodně vydrží, i na nich se projevují léta hraní, vypadají staře, ohraně, ohmataně. Navíc se také proměňují materiály, z nichž jsou vyráběny. Nezbytná je rovněž správná péče o ně. Na hřiště si proto s sebou vezměte také ručník, abyste hůl po každé ráně očistili od trávy a hlíny. S golfem, stejně jako se spoustou dalších sportů, je spjata určitá etiketa, která se týká i oblékání. Přijít v džínách, nátělníku a sandálech by byla společenská sebevražda. Správně zvolený outfit je však důležitý nejen z hlediska reprezentace a pohodlí. Golfové oblečení musí být totiž hlavně dostatečně praktické a funkční. Vrchní vrstvy jako jsou bundy nebo vesty zajistí vyšší odolnost proti větru i vodě, takže vás žádné rozmary počasí nezaskočí. Především dámy chtějí při hře také skvěle vypadat – a rozhodně mají z čeho vybírat. Buď vsadí na klasiku v podobě trička a kraťasů, nebo mohou podtrhnout svoji ženskost prostřednictvím golfových sukní a šatů mnoha střihů, barev i provedení. Na hlavu nezapomeňte nasadit pokrývku, která vás ochrání při dešti i příliš slunečném počasí. K sehnání jsou kšiltovky, kšilty a klobouky v mnoha designech, které můžete sladit s vaším kompletním outfitem. Důležitou součást tvoří také golfové boty. Ač se to na první pohled nezdá, nachodíte spoustu kilometrů, proto vám musí perfektně sedět. Jen tak si budete moci vaši hru náležitě vychutnat

Ceník hřiště

Více informací

Simulátor

Golfový simulátor Golfblaster 3D

Od 6. 11. 2009 je k dispozici golfový simulátor Golfblaster 3D v hotelu Grund Resort Golf & Ski. Přednosti: 3D grafika, revoluční způsob patování (žádné gimmie), analyzér švihu, nearest to pin, pohádkový golf pro děti, minigolf, Destruction golf!

Přijďte si vyzkoušet tuto novinku pro členy za zvýhodněné ceny.

Ceník golfového simulátoru 

Pondělí - pátek od listopadu

Happy hours od 8:00 do 10:00 hod. 50 % sleva pro držitele permanentek

od 08:00 do 14:00 hod. | 350 Kč / hod. | 300 Kč / hotel a člen

od 14:00 do 22:00 hod.
 | 450 Kč / hod. | 380 Kč / hotel a člen

Sobota - neděle, svátky


od 10:00 do 22:00 hod. | 450 Kč / hod. | 380 Kč / hotel a člen

Permanentka | 10 hodin za 2 900 Kč