Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

leto 2021 - Summer holiday

Summer holiday

Summer in the mountains for the whole family

About to go on summer holiday with children?

Aktuálně

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví mohou být přijímáni na pobyt klienti za předpokladu, že splňují jednu z podmínek:
prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 v období 180 dnů před příjezdem do hotelu, od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní nebo jsou min. 14 dní po očkování druhé dávky (byl jim vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID, mají potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu, potvrzení od zaměstnavatele o negativním výsledku testování ( absolvovaným nejdéle před 72h), čestné prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole (absolvovaným nejdéle před 72h). Děti do 6ti let jsou z povinnosti prokázání vyjmuty.

Možnost pojištění storna pobytu

se slevou 10%. U nás se nemusíte bát komplikací se zrušením pobytu v souvislosti s onemocněním COVID-19. Pro své hosty jsme si připravili speciální akci na pojištění storna pobytu. Pojištění si jednoduše přikoupíte v jednom z kroků při rezervaci pobytu v rezervačním systému. Cena pojištění odpovídá 4% ceny pobytu, od nás získáte ještě 10% slevu z této ceny. Pojištění se vztahuje na pozitivní test na covid-19, příznaky nemoci i nutnost karantény prokázané pozitivním testem (storno z důvodu karantény po dobu pandemie platí pouze v případě pozitivního testu nebo lékařské zprávy potvrzující covid příznaky – zvýšená teplota, kašel atd.)