Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Zimní dovolená

Zimní dovolená

Zima na horách pro celou rodinu

Chystáte se s dětmi na zimní dovolenou? Lyžování, sáňkování, běžky, jízdu se psím spřežením, zimní skútry. To vše zažijete u nás v Krkonoších.

Lyžování v Areálu Mladé Buky

Ať už milujete klidné lyžování nebo si rádi zařádíte na snowboardu ve snowparku, v Areálu Mladé Buky, který je 500m od resortu si přijdete na své. Areál je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro začátečníky i pokročilé lyžaře. V areálu je 7 vleků a třísedačková lanovka. Těšit se můžete na kvalitně upravované a zasněžované tratě.

Lyžařská škola

Jestli se na lyžích teprve učíte, je zde k dispozici lyžařská a snowboardová škola. Rádi Vám zajistíme instruktora lyžování pro Vás nebo pro Vaše děti.

Běžecká trasa přímo u hotelu

V zimní sezóně se můžete těšit na upravenou běžeckou stopu, která začíná a končí u terasy hotelu.

Sněžné skútry

Máte rádi rychlé stroje a rádi byste si užili trochu adrenalinu? Vydejte se výlet na pásovém sněžném skútru. Vyzkoušejte svou obratnost a užijte si jízdu v zasněženém terénu. Dopřát si můžete výlet v okruhu přímo u hotelu nebo rovnou pořádný výjezd a jízdu v horském terénu. K objednání na recepci hotelu.

Sáňkování

Kdo by nemiloval sáňkování, jednu z nejkrásnějších zimních radovánek pro děti i dospělé. Nedaleko hotelu máme svah právě pro děti. Jestli si však chcete užít pořádnou jízdu, pak navštivte sáňkařskou dráhu „Zvonková cesta“, která je otevřená jak za dne, tak za svitu loučí během večera. Ať už se sem vydáte s rodinou nebo v páru, věřte, že o pořádnou porci zábavy a romantiky nebude nouze.

Psí spřežení

Jedním z nejkrásnějších zážitků, které si můžete dopřát, je mushing neboli jízda se psím spřežením. Máte rádi adrenalin a zároveň si chcete užít opravdu nevšední zážitek? Staňte se musherem a pociťte, jakou rychlost dokážou vyvinout trénovaní tažní psi. Dopřejte si tuto jedinečnou jízdu se zkušeným musherem i vy!