Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Zimní dovolená

Zimní dovolená

Zima na horách pro celou rodinu

Chystáte se s dětmi na zimní dovolenou? Lyžování, sáňkování, jízdu na psím spřežení a mnohem více zažijete v Krkonoších

Lyžování v Areálu Mladé Buky

Ať už milujete klidné lyžování nebo si rádi zařádíte na snowboardu ve snowparku, v Areálu Mladé Buky si přijdete na své. Areál je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro začátečníky i pokročilé lyžaře. V areálu je 7 vleků a třísedačková lanovka. Těšit se můžete na kvalitně upravované a zasněžované tratě. Jestli se na lyžích či snowboardu teprve učíte, je vám k dispozici lyžařská a snowboardová škola.

Powerkiting a snowkiting

Grund Resort Golf & Ski ve spolupráci s trutnovskou sportovní agenturou MWA – My Way Agency provozují školu kitingu, a tak si lze vyzkoušet, jaké to je jezdit na lyžích s tažným drakem. Zasněžené golfové hřiště k těmto radovánkám doslova vybízí, a to nejen díky své ploše, ale také díky tomu, že je hezky otevřené větru.

Psí spřežení

Jedním z nejkrásnějších zážitků, které si můžete dopřát, je mushing neboli jízda na psím spřežení. Máte rádi adrenalin a zároveň si chcete užít opravdu nevšední zážitek? Staňte se musherem a pociťte, jakou rychlost dokážou vyvinout trénovaní tažní psi. Broumovský výběžek je pro toto dobrodružství jako stvořený. Dopřejte si tuto jedinečnou jízdu se zkušeným musherem i vy!

Skútry

Máte rádi rychlé stroje a rádi byste si užili trochu adrenalinu? Vydejte se na 1-2 hodiny dlouhý výlet na pásovém sněžném skútru. Vyzkoušejte svou obratnost a užijte si jízdu v zasněženém terénu. Dopřát si můžete výlet v okruhu nedaleko hotelu nebo rovnou pořádný výjezd a jízdu v horském terénu.

Sáňkování

Kdo by nemiloval sáňkování, jednu z nejkrásnějších zimních radovánek pro děti i dospělé. Jestli si chcete užít pořádnou jízdu, pak navštivte sáňkařskou dráhu „Zvonková cesta“, která je otevřená jak za dne, tak za svitu loučí během večera. Ať už se sem vydáte s rodinou nebo v páru, věřte, že o pořádnou porci zábavy a romantiky nebude nouze.