Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Dovolená bez rizika

Zimní dovolená v Krkonoších

bez rizika

Náš resort pro vás opět otevřeme 11.12.2020. Při té příležitosti jsme si pro vás připravili speciální akci na pojištění storna pobytu a dárkové poukazy. Těšíme se na vás. Rezervace pobytu v hotelu Grund Resort je bez rizika! Využijte možnost pojištění storna za zvýhodněné ceny nebo si kupte voucher, který můžete využít kdykoli během zimní sezóny

Možnost pojištění storna pobytu

se slevou 10%. U nás se nemusíte bát komplikací se zrušením pobytu v souvislosti s onemocněním COVID-19. Pro své hosty jsme si připravili speciální akci na pojištění storna pobytu. Pojištění si jednoduše přikoupíte v jednom z kroků při rezervaci pobytu v rezervačním systému. Cena pojištění odpovídá 4% ceny pobytu, od nás získáte ještě 10% slevu z této ceny. Pojištění se vztahuje na pozitivní test na covid-19, příznaky nemoci i nutnost karantény prokázané pozitivním testem (storno z důvodu karantény po dobu pandemie platí pouze v případě pozitivního testu nebo lékařské zprávy potvrzující covid příznaky – zvýšená teplota, kašel atd.)

Dárkové poukazy na zimní pobyty

Kupte si u nás pobytový voucher, který můžete využít kdykoli během zimní sezóny. Tento voucher je vhodným vánočním dárkem pro vaše blízké, kterým jistě zimní pobyt na horách udělá velkou radost. Voucher si můžete koupit i pro sebe a využít ho kdykoli bez nutnosti plánování přesného termínu vašeho pobytu.

Zjistěte více

Vánoce na Grundu

Prožijte klidné vánoční svátky v Grund Resortu. Balíček obsahuje: štědrovečerní raut, cukroví, výběrové víno a neomezený wellness, ubytování na 3 noci pro 2 osoby, bohatou snídani formou bufetu, vánoční cukroví a láhev vína na pokoji při příjezdu, štědrovečerní večeři formou rautu pro dvě osoby, neomezený vstup do hotelového wellness centra a další. Cena 10 500 Kč / 2 os. / 3 noci

Zjistěte více

Silvestrovský pobyt

Oslavte příchod nového roku u nás na Grund Resortu - bohatý silvestrovský program, slavnostní raut a láhev prosecca na půlnoční přípitek. Co balíček obsahuje: ubytování na 3 - 5 nocí pro 2 osoby, malý dárek na pokoji, silvestrovský raut, bohatý silvestrovský program, láhev prosecca, neomezený vstup do hotelového wellness a další. Cena: od 17 990 Kč / 2 os. 

Zjistěte více