Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Saunová zóna - novinka

Relaxační saunová zóna

GRUND Resort Golf & Ski v srdci Krkonoš pro vás chystá velkou novinku.

Kromě luxusního ubytování, kulinářského zážitku místní kuchyně a nádherné horské přírody si budou moci jeho návštěvníci užít nové relaxační služby v rozšířeném wellness centru. Kompletní relax zóna bude otevřena návštěvníkům už koncem listopadu tohoto roku. Pokud se ale někdo chystá do Krkonoš dříve, zoufat nemusí! Už nyní je hotelový wellness vybaven bazénem s protiproudem, vířivkou, saunou a masážní lavicí. Součástí hotelu je také privátní zóna s infrasaunou. Lze využít i detoxikační či zeštíhlující programy a nejrůznější typy masáží, které nabízí.

Připravujeme otevření 150 m² zbrusu nové bezplavkové relaxační zóny

Její výstavba probíhá a pro zachování pohodlí bude plynule navazovat na terasy současného wellness.

Majitelé hotelu dlouhodobě dbají na spokojenost svých klientů

Nabízí zákazníkům co nejlepší služby, díky nimž je jejich pobyt v Krkonoších tím nejkrásnějším zážitkem.

A že je na co se těšit!

Kromě tradiční finské ceremoniální sauny pro 15 lidí si budou moci hosté také užít klima léčivé solné jeskyně v populárních parních lázních. Trochu vyšší teplota a především úžasná vůně bylinek potěší tělo i smysly v bylinkové soft sauně. Těšit se můžete také na Kneippův chodník. Úžasné okamžiky zažijí hosté wellness ve speciálních sprchách s ledovačem, deštěm apod., které nabídnou jedinečné osvěžení.

Prosklená klidová část relax zóny slibuje návštěvníkům ničím nerušený odpočinek s hřejivým teplem z bio krbu

Kdo bude chtít, může odtud pohodlně vyjít na terasu a s oblíbeným nápojem v ruce na čerstvém vzduchu pozorovat okolní přírodu. Odpočinout si můžete také na vyhřívaných solných lehátkách.

Na terase navíc plánujeme v rámci konceptu otužování v přírodě instalovat ochlazovací vodopád

Pokud se ale někdo chystá do Krkonoš dříve, zoufat nemusí! Už nyní je hotelový wellness vybaven bazénem s protiproudem, vířivkou, saunou a masážní lavicí. Součástí hotelu je také privátní zóna s infrasaunou. Lze využít i detoxikační či zeštíhlující programy a nejrůznější typy masáží, které nabízí.