Welcome to Resort

Edolor sit amet, consectetur, adipis civelit sed quia non qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipis civelit.

Dovolená bez rizika

Letní dovolená v Krkonoších

bez rizika

Náš resort jsme opět otevřeli 28.5.2021. Při té příležitosti jsme si pro vás připravili speciální akci na pojištění storna Vašeho pobytu. Rezervace pobytu v hotelu Grund Resort je tak bez rizika! 

Aktuálně

Dle nařízení Ministerstva zdravotnictví mohou být přijímáni na pobyt klienti za předpokladu, že splňují jednu z podmínek:
prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 v období 180 dnů před příjezdem do hotelu, od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní nebo jsou min. 14 dní po očkování druhé dávky (byl jim vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID, mají potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu, potvrzení od zaměstnavatele o negativním výsledku testování ( absolvovaným nejdéle před 72h), čestné prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole (absolvovaným nejdéle před 72h). Děti do 6ti let jsou z povinnosti prokázání vyjmuty.
 

Možnost pojištění storna pobytu

se slevou 10%. U nás se nemusíte bát komplikací se zrušením pobytu v souvislosti s onemocněním COVID-19. Pro své hosty jsme si připravili speciální akci na pojištění storna pobytu. Pojištění si jednoduše přikoupíte v jednom z kroků při rezervaci pobytu v rezervačním systému. Cena pojištění odpovídá 4% ceny pobytu, od nás získáte ještě 10% slevu z této ceny. Pojištění se vztahuje na pozitivní test na covid-19, příznaky nemoci i nutnost karantény prokázané pozitivním testem (storno z důvodu karantény po dobu pandemie platí pouze v případě pozitivního testu nebo lékařské zprávy potvrzující covid příznaky – zvýšená teplota, kašel atd.)