Sport a adrenalin

Užijte si sport a adrenalin v těsné blízkosti našeho hotelu Grund Resort Golf&Ski

Sport a adrenalin

Areál MLADÉ BUKY RELAX&SPORT RESORT 500 m od našeho hotelu 

 

Cyklovýlety

Poznejte spolu s námi nejkrásnější cyklostezky v okolí Krkonoš. Vyberte si trasu dle Vašich schopností a možností. Můžeme se vydat jak za krásami hor, tak za krásami měst, hradů a jiných pamětihodností. 

Bike park Mladé Buky

Je vystavěn pro širokou veřejnost, jak pro zkušené jezdce, tak i pro začátečníky. Od našeho hotelu je v dosahu pouchých dvou kilometrů.Vyžít se zde můžete na 3 singltraillech, z nichž každý je dlouhý přibližně 1 km. V nabídce jsou 3 trasy různých obtížností Red line, Black hill a letošní novinka Dual track. Jedná se o dostavbu nové paralelní trasy, která je tak nejdelší v ČR. Jezdci si tak mohou vyzkoušet dual slalom a porovnat svou jízdu mezi sebou.

Vyjížďky na koních

Využijte náš program „Přírodou na koňském hřbetě".
Vyzkoušíte si jízdu na koni v základním kurzu a nebo si vychutnejte v sedle i vícedenní výlet. Od našeho hotelu se jízdárna nachází necelé tři kilometry.

Bobová dráha Berta

přes 1,5 km dlouhá dráha je nejdelší v Krkonoších. V horních pasážích Vás uchvátí dokonalé výhledy na Východní Krkonoše. Tento typ bobové dráhy umožňuje celoroční provoz i za nepříznivých podmínek. Od našeho hotelu je bobová dráha v dosahu pouchých dvou kilometrů.Dětské hřištěTěm nejmenším nabízíme možnost vyřádit se na velkém dětském hřišti, kde na ně čeká.

Dětské hřiště

Těm nejmenším nabízíme možnost vyřádit se na velkém dětském hřišti, které je dostupné do dvou kilometrů od našeho hotelu

  • Bungee trampolína
  • Šestimístné trampolínové pole
  • 16 m dlouhá nafukovací housenka Megi
  • Pérové a pevné houpačky
  • Prolézací hrady a další

 

Čertova stezka

ČERTOVA STEZKA - TATO STEZKA JE VZDÁLENÁ OD NAŠEHO HOTELU POUHÝCH 300 METRŮ :-)

Na této stezce se děti dozvědí, co místní čerti všechno dovedou. Stezka je dlouhá cca 500 m a vznikla za přispění Ministerstva pro místní rozvoj České republiky. Stezka má celkem 10 stanovišť. Na každém stanovišti je umístěna postava čertíka a tabule s jeho popisem. 

 

Terénní koloběžky

Vyzkoušejte si sjezd na terénních koloběžkách z vrcholu Čern hory. V ceně instruktor, koloběžka, helma. Program na cca 1,5 hod.

Aktivity je nutno rezervovat předem!

Rezervace

Aktivity je nutno rezervovat předem na naší recepci, kde Vám rádi vše rezervujeme předem a vše aktuálně naceníme.

Ceník

Aktuální ceník všech nabízených služeb Vám sdělí naše recepce.