Léto v krkonoších

Krkonoše jsou rájem pro pěší turistiku. Pyšní se jedinečnou krajinou v Evropě. Dobré značení turistických tras ulehčuje orientaci i těm návštěvníkům, kteří jsou zde poprvé. Při únavě doporučujeme využít lanových drah a vychutnat si při tom výhledy na okolní přírodu.

Členitá krajina v okolí golfového resortu nabízí ale také další možnosti relaxace a aktivního odpočinku. V létě se kromě golfu můžete vydat na pěší túru, věnovat se cyklistice, koupání nebo jízdě na koni, v zimě poskytuje ideální podmínky pro lyžování, ať už na sjezdovkách nebo běžkách.

Léto

Letní pobyt na našem GRUND RESORTU je plný aktivit a zábavy. V blízkosti našeho hotelu se nachází spousty možností aktivního vyžití. Krkonoše jsou rájem pro pěší turistiku a pyšní se především jedinečnou krajinou v Evropě. Dobré značení turistických tras umožňuje možnosti turistiky a cyklistiky. Příroda v Krkonoších je výjimečná. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v r.1963 vyhlášeny národním parkem a od r. 1992 jsou na seznamu biosférických rezervací UNESCO.