Wellness

Milovníci masáží a odpočinku ocení jedinečné wellness pobyty v Krkonoších. Vstup zkrášluje červený íránský mramor, prostorům dominuje 12metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí. Můžete si užít vířivku Bisazza v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do panenské přírody. Dopřát si můžete i rozmanité masáže. Milovníci soukromí potom ocení novou privátní zónu. Citlivým způsobem architektoniky navržený interiér až pro čtyři osoby. Ideální wellness pobyt v našem luxusním welness hotelu.


Více informací

Wellness pobyty v Krkonoších

Milovníci masáží a odpočinku ocení jedinečné wellness prostory a náš luxusní wellness v Krkonoších. Vstup zkrášluje červený íránský mramor, prostorům dominuje 12metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí. Můžete si užít vířivku Bisazza v netradiční petrolejové barvě, saunu a odpočinkovou zónu s výhledem do panenské přírody. Tato část wellness je hostům hotelu k dispozici neomezeně a zdarma. Dopřát si můžete i rozmanité masáže. Milovníci soukromí potom ocení novou privátní zónu. Citlivým způsobem architektoniky navržený interiér až pro čtyři osoby je k dispozici všem milovníkům saunování již od poloviny prosince. Ideální wellness víkend pro dva v Krkonoších.

Otevírací doba

Masáže

Po - Ne 10.00 - 19.00 hod.

Wellness

Po - Ne 13.00 - 21.00 hod.

Masáže

ORIGINÁLNÍ MASÁŽE HOTELU GRUND RESORT Více informací

Tyto masáže byly vyhotoveny maséry našeho hotelu pro hosty, kteří touží po nezapomenutelném a netradičním zážitku.

Uvolňující rituál za zvuku Tibetských mís

380 Kč / 20 min
Příjemnými dotyky (tlakem) se uvolní napětí v těle a postupně se aktivují body na hlavě, které uvolní Vaší mysl k příchodu nových pozitivních myšlenek. K harmonizaci mysli Vám pomohou Tibetské mísy, které jsou exkluzivitou našeho hotelu.

Medová masáž

480 Kč / 30min
Jedná se o unikátní techniku, u které se odstraňují toxiny z těla. Tato technika je velmi intenzivní, ale pro některé klienty může být zároveň i relaxační. Pokud v organismu něco nefunguje tak je zapotřebí tento nedostatek zaktivovat. Můžete toho docílit naší medovou masáží, která patří do rukou těch nejlepších masérů, a my je pro Vás máme. cena za 60min/ 940Kč

Sportovní masáž-940Kč/60min

480 Kč / 30 min
Jde o masáž buď zad a šíje, nebo vybraných partií po lehké a středně těžké námaze. Máte-li tělo unavené po lyžování, golfu nebo cvičení, tato masáž Vás uvolní a příjemně povzbudí. 30 min/480Kč 60 min/ 940Kč

Indická masáž hlavy

380 Kč / 20 min
nabudí Vaší mysl k pozitivním myšlenkám

Masáž obličeje

380 Kč / 20 min
uvolní napětí v obličeji

Masáž pro děti

350 Kč / 20 min
Vhodné pro děti školního i předškolního věku. Masáž se provádí za pomoci pevného, jemného a citlivého hlazení, které nemůže dětem ublížit. U dětí navodí dobrý pocit, zklidňuje je a učí relaxovat. Posiluje také svaly a správné držení těla.

Klasická masáž-940Kč/60min

480 Kč / 30min
Nejoblíbenější masáž, která nikdy nezklame, pokud máte k dispozici odborníky s mnohaletou praxí. Díky našim zkušeným masérům si můžete tuto proceduru dopřát a ještě k tomu si sami navrhnout, na kterou oblast se má masér(ka) zaměřit.

Aroma masáž-940Kč/60min

480 Kč / 30 min
Aroma masáž Relaxační jemná masáž celého těla s kvalitními éterickými oleji, které přivádí tělo do stavu naprostého uvolnění. Je vhodná při psychickém i fyzickém vypětí. Éterické oleje obsahují velmi silné léčivé látky. Doporučujeme vlastní výběr vůně olejů dle nálady.

Čokoládová masáž

1 100 Kč / 90 min
Luxusní čokoládová masáž je opravdovým pokušením pro všechny milovníky její chutě a nádherné vůně. Patří mezi top masáže a je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Výjimečnost čokolády byla známa již před více než 2 000 lety. Mezi účinky této masáže patří zejména odstranění napětí a stresu. Podporuje tvorbu endorfinu, zvláčňuje a vyhlazuje pokožku, dodává jí vitaminy (hlavně vitaminy A, F), minerály (vápník, draslík, hořčík). Aktivuje látkovou výměnu. Procedura obsahuje 45minutovou relaxační masáž, po níž následuje zábal, který prohřeje celé tělo a pomůže pokožce vstřebat výživné látky, které výrazně obnoví, a zregeneruje pokožku. Podáváme s teplou čokoládou. .

TLAKOVÉ MASÁŽE Více informací

Tlaková masáž ruky

380 Kč / 30 min
Tlaková masáž ruky Dokáže výrazně posílit imunitní systém a mízní oběh, zlepšit obranyschopnost organismu, uvolnit tělo od stresů a nervozity. Tato příjemná technika je skvělým impulsem ke spuštění samo léčebných procesů

Tlaková masáž plosky nohy

380 Kč / 30 min
(tělo se léčí samo, když dostane možnost). Masáží reflexních zón se vytváří základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Při této proceduře je důležitá Vaše spolupráce, abychom společně došli k tomu, jaký je opravdový důvod Vašich problémů.

PROCEDURY SIBERICA Více informací

ACTIVE (Zeštihlující program)

980 Kč / 75 MIN
1. krok - Ledový cukrový peeling pro hubnutí - zbaví pokožku zbytečných šupin a zároveň pokožku prokrví. 2. krok - Teplou tělovou masku pro hubnutí - naneseme na osušenou pokožku. Ideální na problematické partie kde je přebytečný tuk - necháme zábal působit 15 - 20 minut v teple. Poté Vás musíme poslat do spršky. 3. krok - Přírodním bohatým tělovým máslem z Růže Sibiřské -Vám provedeme hydratační masáž těla pro absolutní relax a uvolnění.

ANTI (Celulitidní program)

980 Kč / 75 MIN
1. krok - Horkým solným peelingem - očistíme vlhkou pokožku těla. Zvláštní péči věnujeme problematickým partiím. 2. krok - Sibiřský bahenní proticelulitidový tělový zábal - naneseme na osušenou pokožku na problematické partie kde je výskyt pomerančové kůže - zábal necháme působit 15 - 20 minut v teple. Poté se musí smýt a pokožka osušit, aby byla připravená na masáž. 3.krok - Hustým masážním máslem proti celulitidě - provedme hydratační masáž těla pro absolutní relax a uvolnění klientů.

DETOX (Detoxikační program)

1 080 Kč / 75 MIN
1. krok - Cedrová peelingová sůl na tělo pro detoxikaci – očistí vlhkou pokožku těla a zvláštní péči věnujeme problematickým partiím, které se projeví začervenáním a někdy i boláky (je pro nás (i Vás) důležité zjistit, ve kterých místech máte nejvyšší odvod toxinů z těla. Mezikrok - lokálně ošetříme tato místa Detoxikačním severským mýdlem a necháme působit 5 minut pro desinfekci a zklidnění zarudlých míst. 2.krok - Teplý tělový výživný zábal z rakytníku řesetlákového - naneseme na osušenou pokožku, velmi vhodné je udělat zábal na místech, kde Vás bolí klouby - necháme zábal působit 15 - 20 minut. Po příjemné spršce si Vás dovolíme pozvat na příjemnou masáž. 3.krok - Přírodním tělovým máslem z Růže Sibiřské Vám provedeme masáž těla pro absolutní relax.

OSTATNÍ SLUŽBY WELLNESS

BAZÉN, SAUNA, VÍŘIVKA Více informací

Bazén, sauna, vířivka

300 Kč / 60 min
Máme pro Vás připraveny ručníky, osušky a prostěradla, která jsou volně k dostání ve wellness. Pokud si budete přát občerstvení nebo nápojový lístek tak neváhejte oslovit náš personál. Rádi Vás obsloužíme