Grund Resort Golf and Ski v Mladých Bukách hodnocení
Pokoje

Po pohodovém aktivním dni můžete dopřát vašemu tělu odpočinek v elegantních pokojích a luxusních apartmánech nadčasového a designového hotelu, které zařizovali špičkoví italští designéři. Přijďte si odpočinout a načerpat nové síly, z nabídky wellness a relaxačních procedur si jistě vyberete, nechybí vířivka, bazén ani sauna. Hlady zde strádat také nebudete, v hotelové restauraci jsou pro vás přichystány mezinárodní i krajové speciality a sezónní pokrmy z kvalitních čerstvých surovin. Tak si užijte dovolenou se vším všudy.

V hotelu se nachází 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Příjem kabelové televize, wifi a minibar na pokojích jsou samozřejmostí. Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti a tak se pobyt na resortu stává ojedinělým zážitkem


Prohlédnout pokoje

Naše pokoje

Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti

V hotelu se nachází 24 nadstandardních dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmá. Příjem kabelové televize, wifi a minibar na pokojích jsou samozřejmostí. Interiéry hotelu vznikly ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti a tak se pobyt na resortu stává ojedinělým zážitkem. Výhodou našich pokojů je jejich možnost propojení a tak si lze zpříjemnit pobyt i s celou rodinou. U čtyřech pokojů je možné přidání přistýlek a za poplatek 400 Kč/noc ubytujeme i vaše domácí zvířátko.

Vybavení

Sprchový kout
Televizí se satelitním
Osobní trezor a minibar

Wellness

Wellness centrum hotelu má k dispozici 12 metrový bazén s protiproudem a masážní lavicí, vířivku až pro 6 osob a saunu pro 8 osob. Vybírat lze rovněž z nabídky masáží - klasických, sportovních, ale i exotických. Perličkou jsou rozmanité wellness procedury (založené např. na čínských relaxačních technikách, orientálních tradicích apod.), při nichž hotel využívá kvalitní kosmetiku a postupy SOTHYS

Děti vítány

Ubytování v Krkonoších je ideální místo pro strávený pobyt s dětmi. Náš hotel s bazénem s protiproudem je ideálním místem pro dětské radovánky. Vnitřní i venkovní dětský koutek poskytuje perfektní místo pro dětskou zábavu. V restauraci na děti myslíme také. Dětské omalovánkové menu se zapůjčením pastelek je samozřejmostí. A pokud vaše dítě dobře jí a u stolu je hodné, dostane i od personálu malý dárek.