Naše nabídky

BABÍ LÉTO NA GREENU

Nechte se hýčkat v Grund Resort Golf & Ski****, užijte si luxusní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, neomezený wellness, bazén s protiproudem, zahrajte si golf na 18-ti jamkovém golfovém hřišti s prvotřídním zázemím, které se může pochlubit bezkonkurenčními výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky.

4 200 Kč / 2 noci

STAY & PLAY 2016

Nechte se hýčkat v Grund Resort Golf & Ski****, užijte si luxusní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, zahrajte si golf na 18-ti jamkovém golfovém hřišti s prvotřídním zázemím, které se může pochlubit bezkonkurenčními výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky.

7 500 Kč / 2 noci

Rychlý útěk z města na jednu noc

Potřebujete-li po práci alespoň na pár hodin uniknout od starostí všedních dní, rezervujte si balíček „ Rychlý útěk z města“. Po příjezdu na hotel si můžete zahrát neomezeně golf a užít si neomezený vstup do hotelového wellness. 

2 850 Kč / 1 noc

ZIMNÍ POBYT PRO CELOU RODINU

Užijte si zimní pobyt na našem resortu v Krkonoších :-) Přijeďte k nám s celou Vaši rodinou a nechte se hýčkat našemi službami. Relaxujte v našem wellness, lyžujte 500 m od hotelu.

Grund Resort Golf & Ski je obklopen množstvím lyžařských areálů pro všechny skupiny lyžařů.

8 750 Kč / 2 noci

ZIMNÍ POBYT NA RESORTU

Užijte si zimu v Krkonoších! Nechte se hýčkat v Grund Resortu, užijte si luxusní ubytování v dvoulůžkových pokojích s polopenzí, zarelaxujte si v našem Wellness.

Grund Resort Golf & Ski je obklopen množstvím lyžařských areálů pro všechny skupiny lyžařů. Milovníci běžek mohou využít novou denně protahovanou stopu přímo od hotelu.

Malí lyžaři mají ideální příležitost zdokonalit svůj styl přímo v lyžařském areálu, 2 km od hotelu.

 

7 990 Kč / 3 noci

TÝDEN NA HORÁCH

Užijte si týdenní zimní pobyt v Krkonoších! Nechte se hýčkat v Grund Resortu, užijte si luxusní ubytování v dvoulůžkových pokojích, relaxujte v našem Wellness.

Grund Resort Golf & Ski je obklopen množstvím lyžařských areálů pro všechny skupiny lyžařů. Milovníci běžek mohou využít novou denně protahovanou stopu přímo od hotelu.

Malí lyžaři mají ideální příležitost zdokonalit svůj styl přímo v lyžařském areálu, 2 km od hotelu.

15 400 Kč / 6 noci

Romantický pobyt v apartmánu s výhledem na Sněžku a Černou horu


- ubytování na dvě noci v apartmánu
- welcome drink 
- čerstvá květina na pokoji při příjezdu
- bohaté bufetové snídaně 
- neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén,sauna,vířivka)
- aroma či sportovní masáž pro 2 osoby ( 30min. ) 
- privátní pronájem vířivky se svíčkami a lahví sektu (v čase od 21:00 do 22:00)
- 15% sleva na následující noci


8 000 Kč / 2 noci

4+1 = KAŽDÁ PÁTÁ NOC ZDARMA!

Skvělá dovolená v Krkonoších! Aktivně, bez nudy a s nezapomenutelnými zážitky! UBYTUJTE SE NA 4 NOCÍ A PÁTOU MÁTE ZDARMA!

Ubytování na 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

8 400 Kč / 2 osoby