Naše nabídky

STAY & PLAY 2016

Nechte se hýčkat v Grund Resort Golf & Ski****, užijte si luxusní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, zahrajte si golf na 18-ti jamkovém golfovém hřišti s prvotřídním zázemím, které se může pochlubit bezkonkurenčními výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky.

7 000 Kč / 2 noci

KVĚTEN NA GREENU 2016

Fantastické počasí a dobrá kondice hřiště nám umožnily vytvořit pro Vás speciální květnovou last minute nabídku květen na greenu 2016.
Užijte si luxusní pobyt ve dvoulůžkovém pokoji vč. neomezeného green fee za neopakovatelnou cenu.

4 950 Kč / 2 noci

GOLF AND DINE 2016

Přijeďte prožít krásné golfové odpoledne a spojte ho s gurmánským zážitkem v naší restauraci. 

9 jamek za 700,- CZK/osoba = voucher do restaurace na 100,- CZK/osoba 

18 jamek za 900,- CZK/osoba = voucher do restaurace na 200,- CZK/osoba

700 Kč / osoba

Jarní aktivní pobyt pro dva

Vychutnejte si naplno jarní dny již nyní – aktivně ve dvou v Grund Resort Golf & Ski**** Máme pro Vás luxusní ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, poté si projedete horskou přírodu na kole, vychutnáte výborné jídlo a zrelaxujete si při luxusní masáži. Prožijete na vlastní kůži pocit při adrenalinovém sjezdu černé hory na horských koloběžkách, a pokud nebudete mít aktivit a sportu stále dost, vyzkoušíte si golfový trénink s profesionálním trenérem. 

10 490 Kč / 3 noci

"Malej a velkej na dovolené"

Vytvořili jsme speciální nabídku pobytu pro single rodiče s dětmi. Plánujete vyrazit s Vaším milovaným dítkem do přírody? Chtěli byste strávit pár aktivních dní plných smíchu, radosti a dovádění v srdci Krkonoš a přitom se nechat hýčkat luxusem v našem hotelu? V tom případě neváhejte navštívit Grund Resort Golf & Ski**** Připravili jsme pro Vás a Vaše dítko pestrý program plný zábavy a úžasných zážitků. Čeká vás návštěva Lanového baby parku, divoké jízdy na bobové dráze, hry a skotačení v Kid parku a mnoho dalšího…. 

5 790 Kč / 2 noci

Jarní probuzení ve dvou

Chcete překvapit něčím speciálním u příležitosti Vašeho výročí či si jen přejete strávit krásné chvíle s milovanou osobou? Nechte se hýčkat v hotelu Grund Resort Golf & Ski, užijte si luxusní ubytování se snídaní, relaxujte v našem wellness, odpočiňte si při masážích a ve vířivce za světel svíček. Vychutnejte si krásy krkonošské krajiny při dlouhých romantických procházkách a vychutnejte si slavnostní degustační večeři v privátním salonku jen ve dvou.

7 990 Kč / 2 noci

Jarní rodinná pohoda v Krkonoších

Přivítejte s námi jaro. Užijte si luxusní ubytování v propojených rodinných pokojích se snídaní, zarelaxujte si v našem Wellness a odpočiňte si od každodenního shonu. Užijte si spoustu legrace při minigolfu na 3D golfovém simulátoru nebo při divokých jízdách na bobové dráze. Užijte si nezapomenutelný výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem a nechte svoji rodinu hýčkat tak, jak si zaslouží.

11 700 Kč / 3 noci

Romantický pobyt v apartmánu s výhledem na Sněžku a Černou horu


- ubytování na dvě noci v apartmánu
- welcome drink 
- čerstvá květina na pokoji při příjezdu
- bohaté bufetové snídaně 
- neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén,sauna,vířivka)
- aroma či sportovní masáž pro 2 osoby ( 30min. ) 
- privátní pronájem vířivky se svíčkami a lahví sektu (v čase od 21:00 do 22:00)
- 15% sleva na následující noci


8 000 Kč / 2 noci