Zima v krkonoších

UŽIJTE SI KOUZELNOU ZIMNÍ DOVOLENOU V KRKONOŠÍCH. GRUND RESORT SI ZAMILUJETE

Designový hotel, výborná kuchyně, nezapomenutelný výhled, dokonalý odpočinek, běžky, sjezdovky, panenská příroda, vše na dosah ruky. Vítá Vás Grund Resort.

Plánujete zimní dovolenou a nevíte, kam vyrazit? Rádi byste si dopřáli pořádnou dávku odpočinku, relaxace, nechali se hýčkat při masážích, nebo naopak vyrazili na lyže? A po příjemně stráveném dni si vychutnali výbornou večeři? Pak je právě Grund Resort Golf & Ski tím pravým místem pro Vás!


Více informací

Zima

Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších 300 metrů od našeho hotelu, nedaleko města Trutnova a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Díky šířce a profilu tratí nabízí areál lyžařské vyžití rodinám s dětmi i lyžařům hledajícím klidnější svahy a vleky bez front. Na své si však ve snowparku přijdou i snowboardisté a freestylisté.

Pro milovníky sportovních zážitků

Pokud preferuje aktivní formu odpočinku, můžete si vybrat hned z několika možností sportovních zážitků. Přímo u hotelu můžete naskočit do běžkařské stopy, která je každý den čerstvě upravována. Můžete vyrazit i na sjezdovky. Lyžařský areál, disponující i nočním lyžováním, je kousek od hotelu. A kdo má rád opravdovou rychlost, může si zapůjčit hned u hotelu sněžné skútry. Golfisté, kteří chtějí trénovat i v zimě, mohou využít indoor golfového trenažéru, který je umístěn přímo v hotelu.