Léto v krkonoších

Krkonoše jsou rájem pro pěší turistiku. Pyšní se jedinečnou krajinou v Evropě. Dobré značení turistických tras ulehčuje orientaci i těm návštěvníkům, kteří jsou zde poprvé. Při únavě doporučujeme využít lanových drah a vychutnat si při tom výhledy na okolní přírodu.

Členitá krajina v okolí golfového resortu nabízí ale také další možnosti relaxace a aktivního odpočinku. V létě se kromě golfu můžete vydat na pěší túru, věnovat se cyklistice, koupání nebo jízdě na koni, v zimě poskytuje ideální podmínky pro lyžování, ať už na sjezdovkách nebo běžkách. Na své si přijdou milovníci adrenalinu, nechybí ani vyžití pro ty nejmenší, kteří se mohou vyřádit na velkém dětském hřišti. 


Více informací Prohlédnou videoprezentaci

Léto

Letní pobyt na našem GRUND RESORTU je plný aktivit a zábavy. V blízkosti našeho hotelu se nachází spousty možností aktivního vyžití. Krkonoše jsou rájem pro pěší turistiku a pyšní se především jedinečnou krajinou v Evropě. Dobré značení turistických tras umožňuje možnosti turistiky a cyklistiky. Příroda v Krkonoších je výjimečná. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v r.1963 vyhlášeny národním parkem a od r. 1992 jsou na seznamu biosférických rezervací UNESCO.